Serwisy internetowe Uniwersytetu Warszawskiego Nie jesteś zalogowany | zaloguj się


Koło Fotografii Przyrodniczej

Witamy na wiki Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego

Jesteśmy organizacją studencką działającą przy Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego. Wszystkich zainteresowanych szeroko pojętą FOTOGRAFIĄ zapraszamy na nasze spotkania.

Statut Koła

Spis treści

Aktualności

2 grudnia 2009 - zaktualizowana data spotkań koła (czwartki, godzina 18:30, sala 13D)

Seminaria, warszaty, pokazy:

Organizujemy cotygodniowe spotkania prowadzone przez członków Koła lub zaproszonych gości. Treścią spotkań są pokazy zdjęć, slajdów, grafik - dysponujemy projektorem multimedialnyjm i rzutnikiem do przeźroczy - spotkanie Koła może poprowadzić każdy!
Tematem pokazów są najczęściej fotografie autorstwa osoby prowadzącej, fotorelacje z podróży lub warsztatów, fotografie tematyczne.
Celem spotkań jest zaprezentowanie przez kołowiczów swoich umiejętności, dyskusja technik i kompozycji, interpretacja zdjęć, zdobywanie doświadczenia.
KFP dysponuje dostępem do ciemni i materiałów światłoczułych - zapraszamy na warsztaty technik tradycyjnych z instruktażem! Zgłaszać można się w dowolnym terminie, indywidualnie lub w kilka osób - chęć udziału przesyłajcie ma adres koła.

Wszystkie ważne informacje nt. działalności Koła są dostępne w gablocie przy sali 9b na wydziale Biologii, lub po wpisaniu się na naszą listę mailingową. No i dostępne są/będą tutaj :).

Spotkania

Spotkania mają miejsca w sali 13D (Zakład Molekularnej Fizjologii Roślin - "zbiórka" na głównym holu), o 18:30 w czwartki. Serdecznie zapraszamy.

Galeria

Zapraszamy do obejrzenia galerii:

Kontakt

Poprzez stronę Koła pod adresem http://biol.uw.edu.pl/kfp/

osobiste