Serwisy internetowe Uniwersytetu Warszawskiego Nie jesteś zalogowany | zaloguj się


Koło Naukowe Prawa Medycznego i Farmaceutycznego

Witamy na wiki Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego

KNPMiF - Koło Naukowe Prawa Medycznego i Farmaceutycznego "Ius et medicina" - jest studencką organizacją naukową działającą przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Organizacja zrzesza studentów zainteresowanych problematyką prawa medycznego i prawa farmaceutycznego.

Koło jest otwarte na wszelkie inicjatywy, również te niezwiązane bezpośrednio z prawem medycznym i farmaceutycznym.

Kontakt: knpmif@wpia.uw.edu.pl

Logo KNPMiF
Logo KNPMiF

Spis treści

Aktualności

Najbliższe spotkania:

  • 21 kwietnia 2009 (wtorek) o godz. 18:30 "Import równoległy produktów leczniczych" prelegent: Łukasz Sławatyniec, prawnik z kancelarii CMS Cameron McKenna.

Miejsce: Sala 213 w dawnym budynku BUW (budynek na środku kampusu centralnego UW przy Krakowskim Przedmieściu)

  • 13 maja (środa) o godz. 18:30 "Prawo własności intelektualnej w farmacji" prelegent: dr Mariusz Kondrat, europejski rzecznik patentowy, KONDRAT Kancelaria Prawno-Patentowa.

Miejsce: Sala 216 w dawnym budynku BUW.


Na spotkania zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Opis działalności

KNPMiF zrzesza studentów zainteresowanych szeroko rozumianym prawem medycznym, w tym farmaceutycznym. Koło powstało jako odpowiedź na lukę w uniwersyteckiej ofercie edukacyjnej we wspomnianych dziedzinach i jednocześnie duże znacznie prawa medycznego i farmaceutycznego dla praktyki prawniczej. Działalność Koła skupia się wokół organizacji spotkań naukowych i paneli dyskusyjnych z udziałem prawników-praktyków z wiodących kancelarii prawnych i uznanymi przedstawicielami polskiej nauki. Do działań Koła należy również pomoc w rozwoju naukowych jego członków jak i praca nad wspólnymi publikacjami naukowymi.

Członkiem KNPMiF może zostać każdy student UW, który przyjdzie na spotkanie, podpisze deklarację członkowską a podczas okresu próbnego (1-2 miesiące) wykaże się chęcią aktywnego uczestnictwa w pracach Koła.

Zarząd Koła w roku akademickim 2008/2009

  • Prezes Zarządu: Wojciech L. Olszewski
  • V-ce Prezes: Michał Jabłoński
  • Sekretarz: Marek Maliński

Dokumenty Koła

osobiste