Serwisy internetowe Uniwersytetu Warszawskiego Nie jesteś zalogowany | zaloguj się


Plazmidy bakteryjne

Witamy na wiki Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego


Spis treści

Aktualności

Brak

Opis

Krótki opis przedmiotu, w odróżnieniu od opinii powinien być pozbawiony subiektywnych ocen

(za USOSweb)

Nie podano opisu skróconego, przejdź do strony przedmiotu w systemie USOS aby uzyskać więcej danych.

Wykład monograficzny prowadzony przez prof. Włodarczyk w semestrze letnim dla osób chętnych poszerzyc swoja wiedzę o plazmidach bakteryjnych, a nie uczęszczajacych na fakultet "Ruchome elementy genetyczne u bakterii" prowadzone przez dr. Bartosika w semestrze zimowym.

Materiały

Jeśli posiadasz materiały, które chcesz udostępnić innym studentom, umieść je poniżej korzystając z aktualnych linków, lub stwórz nowe, jeśli Ci się te nie spodobają. Tu umieść np. notatki z ćwiczeń albo inne przydatne opracowania. Pamiętaj, że możesz nowe strony tworzyć jako podstrony Plazmidy bakteryjne, czyli nadawać im nazwy ,,Plazmidy bakteryjne/Nowa strona". Pamiętaj o możliwości umieszczania plików oraz chronienia plików hasłem czy ograniczenia dostępu tylko dla osób z UW.
  • Wyklady 1 i 2 : Historia badań nad plazmidami, metody identyfikacji i izolacji
  • Wyklad 3 : Cechy charakteryzujące plazmidy, budowa replikonu

Opinie, wrażenia, komentarze

Na podanej stronie prosimy zamieszczać opinie dotyczące przedmiotu, z myślą o studentach, którzy kiedyś ten przedmiot będą robili i o wykładowcy, który w ten sposób dostanie informację zwrotną o swoim przedmiocie. Absolutnie zakazuje się jakichkolwiek osobistych ataków w wyrażanych opiniach.

Opinie ← na tej podstronie umieść swoje opinie o przedmiocie, przemyślenia, co chciałbyś przekazać innym studentom, którzy będą chodzili na ten przedmiot

Linki

osobiste