Serwisy internetowe Uniwersytetu Warszawskiego Nie jesteś zalogowany | zaloguj się


Studenckie kolo japonskie

Witamy na wiki Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego

Spis treści

O SKJ

Studenckie Koło Japońskie (SKJ) działa przy Zakładzie Japonistyki i Koreanistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Jest organizacją skupiającą osoby zainteresowane Japonią – jej kulturą, sztuką, tradycjami. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i nie ograniczamy dostępu do prowadzonych przez SKJ prelekcji – do koła należą nie tylko studenci Uniwersytetu Warszawskiego, ale i innych uczelni, a także osoby, które edukację już zakończyły. Obecnie członkowie SKJ’u znajdują się w przedziale wiekowym 19 – 55 lat. Warto zaznaczyć, iż członkowie koła to zarówno osoby, które dopiero zaczynają interesować się Krajem Kwitnącej Wiśni, jak i japoniści oraz ci, których praca zawodowa wiąże się z Dalekim Wschodem.

Seminaria

Seminaria SKJ w semestrze letnim 2008/2009 odbywają się w piątki o 18.00 w sali 308 na Wydziale Orientalistycznym UW (Krakowskie Przedmieście 26/28).

Historia koła

SKJ działa prężnie od grudnia 2006 r., jednak oficjalnie został zarejestrowany w czerwcu 2007 r. Od tego czasu organizacja okrzepła, ustaliła jasne zasady działania oraz wyznaczyła sobie cele, które skutecznie realizuje.

Kontakt

skj.kn@uw.edu.pl
skj.waw@gmail.com

Linki

Organizacje partnerskie

osobiste